Basketbal

Foutmelding bij het opstarten van Sportlink Club?
Foutmelding bij het inloggen in Sportlink Club?
Foutmelding bij het opstarten van Sportlink Club?
In de maand april gaan we clubs helpen met het regelen van de financiën in Sportlink. Duizenden sportverenigingen beschikken al over Club.Contributie. Wij laten zien wat er mogelijk is én hoe het werkt. Naast het innen van de contributie geven we ook webinars over de boekhouding en clubsponsors. Laatstgenoemde is natuurlijk een belangrijke bron van inkomsten voor iedere club.
Tijdens de webinars zul je zien dat ook bij het regelen van de financiën weer enorm duidelijk wordt hoe groot het voordeel is dat alles vanuit één systeem wordt geregeld. Met behulp van Club.Contributie wordt een factuur verstuurd naar je leden. Zodra de contributie is betaald, is dit in Club.Boekhouding ook weer direct terug te zien. In onze webinars meer uitleg hierover!
Klik hieronder op het webinar waar jij bij wil zijn. Vervolgens kun je je aanmelden zodat je live tijdens het webinar kunt meekijken én vragen kunt stellen via de chat.
Datum | Tijdstip | Onderwerp |
Dinsdag 6 april 2021 | 19:00 uur | Contributie inrichten- Voor beginners |
Donderdag 8 april 2021 | 19:00 uur | Contributie inrichten- Voor experts |
Dinsdag 13 april 2021 | 19:00 uur | 10 tips voor het innen van de contributie |
Woensdag 21 januari 2021 | 19:00 uur | Clubsponsors op de mediakanalen van jouw club |
Dinsdag 27 april 2021 | 19:00 uur | Club.Boekhouding inrichten van A-tot-Z |
Op de hoogte blijven van nieuwe features, updates en evenementen?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief